Vodafone RED Tarifenizi Yurtdışında da Türkiye’deymiş Gibi Kullanın.

İstanbul Beşiktaş Vodafone Emre İletişim Bayisi

Vodafone RED Tarifenizi Yurtdışında da Türkiye’deymiş Gibi Kullanın.

Her Şey Dahil Pasaport ile tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internet’in tamamını yurtdışında da özgürce kullanabilirsiniz. Üstelik Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi ile, yurtdışındayken kullanım yapmadığınız gün hiçbir ücret ödemezsiniz! Her şey Dahil Pasaport ile yurtdışındayken sadece kullanım yaptığınız gün, günde 9.90 TL'den ücretlendirilirsiniz!

YURTDIŞINDA KONUŞMA

Tarifenizdeki her yöne dakikaların tamamını; bulunduğunuz ülke yönüne ve Türkiye yönüne yaptığınız aramalarda ve size gelen tüm aramalarda kullanabilirsiniz.

YURTDIŞINDA MESAJLAŞMA

Tarifenizdeki her yöne SMS'lerinizi; ülke numara ayrımı olmaksızın istediğiniz ülkedeki kişiye SMS göndermek için yurtdışındayken de kullanabilirsiniz.

YURTDIŞINDA İNTERNET

Tarifenizdeki internetin tamamını; Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da özgürce kullanabilirsiniz. Tarifenizdeki internet bittiğinde ise, Her Şey Dahil Pasaport kapsamında Aylık 1 GB’lık ve 1 GB bittiğinde aktif olan 500 MB’lık paketleri kullanabilirsiniz.

Vodafone'nun abonelerine sunmuş olduğu cihaz kampanyalarından faydalanarak siz de son model bir akıllı cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Vodafone'un cihaz kampanyalarında tarifenize ek olarak ödeyeceğiniz taksitli tutarlarla istediğiniz markanın, istediğiniz modeldeki cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

Vodafone RED Tarifenizi Yurtdışında da Türkiye’deymiş Gibi Kullanın. Vodafone Kampanyaları hakkında daha detaylı bilgiyi İstanbul Beşiktaş Cep Merkezi'mizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için, Vodafone Cep Merkezi'mize ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Vodafone Emre İletişim Cep Merkezi

Adres :Büyükdere Cad.No:171/225 2. zemin kat Metrocity Alışveriş Merkezi 1.Levent - Beşiktaş - İstanbul
Telefon :+90 212 3440373
Faks :+90 212 3440376
E-Mail :info@emreiletisimmetrocity.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi :09:00 - 18:30
Cumartesi :09:00 - 18:30
Pazar :09:00 - 18:30